MEPA

2016-2017 m.m. Salomėjos Nėries gimnazija tapo „Mokykla–Europos parlamento ambasadore“ tinklo nare. 2018-2019 m.m. Gimnazija dalyvavo visose projekto veiklose kartu su dar 96 ugdymo įstaigomis.

THE MORE VARIETY, THE BETTER SOCIETY

Projektas „The More Variety, The More Society“ pagrindinį dėmesį skiria imigrantų šeimų vaikų integracijai mokyklose. Jo tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į vaikus, atvykusius iš skirtingų valstybių kad šie ugdymo proceso metu galėtų sėkmingai integruotis į mokyklų ir valstybių bendruomenes.

MEDIA: TO UNDERSTAND AND TO CREATE

Our project aims at the implementation of the new media education in secondary schools. There will be two intellectual outputs: the curriculum Media and Society and methodological materials for the curriculum.

DIDELI MAŽI EKRANAI

„Dideli maži ekranai“ – tai ketvirtus metus vykdomas Britų tarybos ir medijų edukacijos bei tyrimų centro Meno avilys medijų raštingumo projektas mokykloms. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos dalis.

RENKUOSI MOKYTI- MOKYKLŲ KAITAI

Kaitos projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.