Projektai: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos efektyvumo didinimas

Projekto tikslas: Savivaldybių iniciatyvų rėmimas tobulinant pradinio, pagrindinio, vidurinių ir progimnazijų, gimnazijų tipo mokyklų tinklą ir gerinant ugdymo kokybę per pastatų, ugdymo priemonių ir aplinkos modernizavimą skiriant didelį dėmesį kūrybiškumą skatinančiai ugdymo(si) aplinkai, užtikrinant vaikų saugumą ir pritaikant nenaudojamas švietimo įstaigų patalpas kitoms švietimo reikmėms.

Projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė

Projektui įgyvendinti skirta: Pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos projektui skirtą finansavimą Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšos sudaro 302 589,10 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 26 699,02 Eur, Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos – 26 699,03 Eur.

Projekto vykdymo laikotarpis: 2018 m. sausis – 2021 m. gegužė

Projekto numeris: 09.1.3-CPVA-R-724-01-0018

Projekto pavadinimas: „Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos efektyvumo didinimas“

Projekto nauda

Įgyvendinus projektą buvo atnaujintos gimnazijos erdvės – koridoriai, biblioteka, sporto salė, įrengta moderni Menų studija. Modernizavus patalpas buvo įsigyjami baldai ir įranga, kurių pagalba buvo siekiama užtikrinti mokinių kūrybiškumą, kokybišką ugdymą, galimybę mokiniams dirbti grupėmis ar individualiai, vykdyti projektinę ir praktinę veiklą.

Daugiau apie projektą – https://vilnius.lt/lt/2018/07/24/sostineje-modernizuojamos-18-mokyklu/